۰
معاون فرهنگی دادگستری استان یزد در دیدار با خانواده شهید احمدی روشن:

راهبرد پیروزی بر دشمنان، ایمان به خدا و تبعیت از رهبری و استواری بر مواضع انقلابی است

تاریخ انتشار
شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۵
راهبرد پیروزی بر دشمنان، ایمان به خدا و تبعیت از رهبری و استواری بر مواضع انقلابی است
به گزارش روابط عمومی دادگستری استان یزد، محمدرضا عرشیان در حاشیه دیدار با خانواده شهید احمدی روشن اظهار داشت: مقاومت، ایمان به خدا و تکیه بر توان داخلی همان راهبرد موفقی بود که شهدایی همچون شهید احمدی روشن دنبال کردند و امروز باید این راهبرد برای ما تداوم راه انقلاب باشد.
وی تصریح کرد: دشمن زبون در تحقق اهداف شوم خود به هر دستاویزی چنگ می اندازد تا شاید بتواند از پیشرفت این کشور و گسترش نفوذ انقلاب و افزایش افق آرمان های متعالی این ملت جلوگیری نماید که ترور دانشمندان هسته ای یکی از این راه ها بود.
وی با اشاره به صلابت و استواری این مردم در مسیر تحقق اهداف انقلاب افزود: راه شهدا ادامه خواهد داشت تا پرچم این انقلاب به دست صاحب اصلی آن برسد و ظلم و جور ریشکن شده و عدالت همه گیتی را فرا بگیرد.
در این دیدار مادر شهید احمدی روشن، صداقت، راستگویی و احترام به والدین را از شاخصه های شهید احمدی روشن ذکر کرد و گفت: مصطفی احترام بسیار ویژه ای برای پدر و مادر قائل بود و شاید یکی از دلایل اوج گرفتن این شهید در معنویات همین مسئله بود.
پدر شهید احمدی روشن نیز در این دیدار با یادآوری مقاومت و تلاش خستگی ناپذیر شهدای هسته ای، بیان داشت: پیشرفت های مهم در صنعت هسته ای و مبارزه و مقاومت در برابر خرابکاری های ایادی آمریکا همچون استاکس نت دستاوردهای بزرگی را برای کشور ایجاد کرد تا زورمداران عالم برای کنترل این شتاب در پیشرفت و توسعه مجبور به مذاکره شوند.
 
 

 
222
 
 
کد مطلب : ۴۹۴۶
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
شیوه اجرای احکام مدنی چگونه است؟
در تعریف اجرای احکام مدنی می توان گفت به اِعمال قدرت عمومی در جهت رسیدن به حق ذی‌نفع بر اساس مقررات جاری، اطلاق می شود. ...
شیوه اجرای احکام کیفری چگونه است؟
احکام صادره از دادگاه‌ها در امور کیفری (جزایی) توسط واحد اجرای احکام کیفری به اجرا در می‌آید و برخلاف احکام مدنی، نیازی ...
سهم وراث طبقه سوم از ارث چگونه محاسبه می شود؟
در صورتی که از بستگان طبقه اول و طبقه دوم میت کسی وجود نداشته باشد؛ وراث طبقه سوم، در اثر فوت آقای الف مالک ترکه می شوند....