۰
معاون فرهنگی دادگستری استان یزد:

اردوهای راهیان نور شاخص ترین عیار معنویت و معجزه انقلاب اسلامی است

تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۴
اردوهای راهیان نور شاخص ترین عیار معنویت و معجزه انقلاب اسلامی است
محمدرضا عرشیان در حاشیه اعزام اردوی راهیان نور دادگستری استان یزد، افزود: باید از ظرفیت اردوهای راهیان نور که بسط دهنده فرهنگ ایثار و شهادت و همبستگی و اتحاد است به عنوان یک اقدام فرهنگی ماندگار و اثر گذار استفاده کرد.
وی اظهار داشت: حضور در سرزمین هایی که یادگار دلیر مردان شجاع، عابدان شب و شیران روز است و می توان از آن به عنوان شاخص ترین عیار معنویت و معجزه انقلاب اسلامی است یاد کرد، فرصتی است که باید از آن بهره برد و قدردان آن بود.
عرشیان خاطرنشان کرد: سرزمین هایی که با الله اکبر و راز و نیازهای شبانه مأنوس است و اخلاص و ایثار و توکل به حضرت حق و تواضع و فروتنی رزمندگان سلحشور 8 سال دفاع مقدس را شاهد بوده است، مکان های مقدسی است که باید به زیارت آن رفت و در آن نماز حاجت اقامه کرد.
وی 8 سال دفاع مقدس را نماد شور و شعور دینی و معنوی مردم این سرزمین دانست و گفت: باید این سرمایه عظیم معنوی را که توسط جوانان اندیشمند و مقتدر ایران اسلامی خلق شده است را پاس داشت.
معاون فرهنگی دادگستری استان، نباید اجازه داد فضای مجازی و تربیون های مزدور معاند به این ارزش های عظیم و مظاهر عزت خدشه وارد کنند و این میراث ماندگار را از چشم جوانان امروز دور نمایند.
وی تصریح کرد: در استان یزد همواره استقبال از اردوی راهیان نور بسیار خوب بوده است که در تابستان مناطق عملیاتی غرب کشور مورد بازدید قرار می گیرد و در نوروز مناطق عملیاتی جنوب در برنامه بازدید قرار می گیرد.
عرشیان به برنامه های فرهنگی حاشیه اردوهای راهیان نور اشاره کرد و بیان داشت: برگزاری مسابقه عکس، شعر و دلنوشته از برنامه هایی است که برای شرکت کنندگان در اردوی راهیان نور در نظر گرفته شده است.
لازم به ذکر است امسال میزبان کارکنان دادگستری در مناطق عملیاتی جنوب، بسیج قوه قضاییه است.
 
 

 
222
 
کد مطلب : ۴۶۰۷
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
انواع اعاده دادرسی کدام است؟
اعاده دادرسی، یکی از شیوه های فوق العاده اعتراض به رأی است که در کنار طرقی چون فرجام‎خواهی قرار دارد و بدین معناست که نتیجه ...
جرم در کدام موارد مشهود است؟
رفتارهای خلاف قانون در اماکن عمومی که در معرض دید ماموران نیروی انتظامی اتفاق می‌افتد، جرم مشهود نامیده می‌شود. اما بر خلاف ...
آیا تغییر نام و نام خانوادگی امکان پذیر است؟
به موجب ماده 40 قانون ثبت احوال تغییر نام خانوادگی اشخاص منحصراً با تصویب سازمان ثبت احوال کشور خواهد بود.