۰
معاون فرهنگی دادگستری استان خراسان جنوبی:

به زندانیان حافظ قرآن مرخصی تشویقی داده می شود

تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۱
به زندانیان حافظ قرآن مرخصی تشویقی داده می شود
یدالله وحدانی نیا در گفتگو با روابط عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه با اشاره به تأثیر نگاه فرهنگی بر انگیزش کارکنان و رضایت ارباب رجوع اظهار داشت: به طور حتم نگاه فرهنگی بسیار مؤثر است منتهی باید این نگاه در بین تک تک همکاران وجود داشته باشد.
وی افزود: کارهایی مانند تکریم ارباب رجوع و ارتقاء آگاهی های حقوقی مردم تأثیر زیادی در فرآیند خدمات قضایی می تواند داشته باشد و زمانی که این مسائل کارکرد اجرایی پیدا کرد نتیجه آن روند صلح و سازش بین طرفین پرونده ها خواهد بود.
معاون فرهنگی دادگستری استان افزود: تفاهم سه جانبه با دادستان مرکز استان و معاونت فرهنگی زندان در راه اندازی طرح اعطای مرخصی تشویقی به زندانیان و خانواده زندانیانی که بتوانند قرآن را حفظ کنند یکی از مهمترین اقدامات شاخص در حوزه فعالیت های فرهنگی این معاونت در استان بود.
وی افزود: برگزاری کارگاه برای آموزشی های تخصصی به داوران در فرآیند سازش برای سازش طرفین پرونده قبل از تشکیل پرونده قضایی یکی از مهمترین اقدامات ما در ستاد صبر بود.
وی گفت: حضور متخصصین در برنامه ریزی و طراحی برنامه های مناسب فرهنگی قطعا در ارتقاء جایگاه معاونت فرهنگی در دادگستری استان ها نقش موثری خواهد داشت.
 
 
 
222
کد مطلب : ۴۵۸۸
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
انواع اعاده دادرسی کدام است؟
اعاده دادرسی، یکی از شیوه های فوق العاده اعتراض به رأی است که در کنار طرقی چون فرجام‎خواهی قرار دارد و بدین معناست که نتیجه ...
جرم در کدام موارد مشهود است؟
رفتارهای خلاف قانون در اماکن عمومی که در معرض دید ماموران نیروی انتظامی اتفاق می‌افتد، جرم مشهود نامیده می‌شود. اما بر خلاف ...
آیا تغییر نام و نام خانوادگی امکان پذیر است؟
به موجب ماده 40 قانون ثبت احوال تغییر نام خانوادگی اشخاص منحصراً با تصویب سازمان ثبت احوال کشور خواهد بود.