کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

از سوی معاونت فرهنگی دادگستری کل استان تهران انجام شد؛

امضاء تفاهم نامه با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران

12 اسفند 1397 ساعت 9:33

تفاهم نامه همکاری مشترک بین معاونت فرهنگی دادگستری استان تهران و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران منعقد شد.


به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی دادگستری کل استان تهران، حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد فوادیان معاون فرهنگی دادگستری کل استان تهران با حضور در دفتر مدیرکل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران و دیدار با مدیرعامل این سازمان، تفاهم نامه همکاری مشترکی را به امضاء رساندند.
گفتنی است مفاد تفاهم نامه فرهنگی در ارائه محتواهای حقوقی و اعزام مشاوران و اساتید خبره حقوقدان و تشکیل کارگاه های آموزشی حقوقی و فرهنگی است.
لازم به ذکر است تعهدات سازمان میراث فرهنگی نیز در این تفاهنامه در زمینه فراهم سازی بازدید کارکنان و خانواده های کارکنان دادگستری تهران از موزه ها و بهره بردن از فضاهای فرهنگی و سیاحتی و گردشی در سطح استان تهران و تشکیل نمایشگاه های صنایع دستی و عرضه این قبیل کالاهای صنایع دستی در فضاهای موجود در ساختمان های دادگستری تهران می باشد.
همچنین مقرر شد جلسات کارشناسی جهت استفاده از ظرفیت های هر دو مجموعه به صورت منظم برگزار و برنامه ریزی لازم در جهت اجرای برنامه های مشترک نیز انجام شود.
 
 


222
 


کد مطلب: 4552

آدرس مطلب: http://www.farhangionline.ir/news/4552/امضاء-تفاهم-نامه-سازمان-میراث-فرهنگی-صنایع-دستی-گردشگری-استان-تهران

معاونت فرهنگی قوه قضاییه
  http://www.farhangionline.ir