۰
معاون فرهنگی دادگستری استان یزد:

کتابخوانی باید به یک فرهنگ غالب تبدیل شود

تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۵
کتابخوانی باید به یک فرهنگ غالب تبدیل شود
به گزارش روابط عمومی دادگستری استان یزد، محمدرضا عرشیان در این رابطه اظهار داشت: در طرح کتابخوان، یکی از کارکنان داوطلبانه یکی از بهترین و اثرگذارترین کتابهایی را که مطالعه کرده است در فرصتی حدود 20 دقیقه به سایر کارکنان معرفی کرده و دیگران را تشویق به مطالعه این کتاب می نماید.
وی به حضور بیش از 300 نفر از کارکنان اداری و قضایی دادگستری در 11 دوره برگزاری طرح کتابخوان اشاره کرد و اظهار داشت: کتاب های استاد عشق اثر دکتر حسابی، اولین دانشگاه آخرین پیامبر از سیدرضا پاکنژاد، آیین دوستیابی اثر دیل کارنگی، معجزه سپاسگذاری اثر راندا برن، انسان در جستجوی معنا اثر ویکتور فرانکل، برای کارکنان به صورت خلاصه تبیین و تشویق به مطالعه این کتاب ها صورت گرفت.
وی این اقدام را یک کار فرهنگی ارزشمند دانست و بیان داشت: با این شیوه میل و رغبت به مطالعه کتاب در افراد بیشتر می شود و یک اجتماع کتابخوان شکل می گیرد که برای مطالعه بیشتر و معرفی کتاب برتر با هم به رقابت مثبت و ارزشمندی می پردازند.
عرشیان تصریح کرد: کتابخوانی باید به فرهنگ غالب آحاد جامعه به ویژه کارمندان و قضات تبدیل شود چرا که کتاب خواندن علاوه بر افزایش دایره علوم و معلومات، تألمات روحی و استرس ها را نیز کاهش می دهد.
 
 

 
222
 
کد مطلب : ۴۵۱۵
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
موارد کلی بطلان معاملات کدام است؟
بطلان وضعیتی حقوقی است که ضمانت اجرای تخلف از شرایط قانونی صحت و اعتبار عمل حقوقی است، که اثر قهقرایی آن موجب محرومیت طرفین ...
مجازات تبعی به چه معنایی است؟
منظور از مجازات تبعی عموماً محدود به محرومیت از حقوق اجتماعی است و نیاز به اجازه قاضی در حکم خود ندارد. بلکه این مجازات‌ها ...
آیا تغییر نام و نام خانوادگی امکان پذیر است؟
به موجب ماده 40 قانون ثبت احوال تغییر نام خانوادگی اشخاص منحصراً با تصویب سازمان ثبت احوال کشور خواهد بود.