۰
رئیس کل دادگستری استان فارس:

امروز چهل سالگی انقلاب اسلامی را با یاد شهدای میهن جشن می گیریم

تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۵
امروز چهل سالگی انقلاب اسلامی را با یاد شهدای میهن جشن می گیریم

به گزارش معاونت فرهنگی دادگستری استان فارس، رئیس کل دادگستری استان درحاشیه این آیین معنوی گفت: امروز چهل سالگی انقلاب اسلامی را با یاد شهداء و به برکت خون شهدا جشن می گیریم  و عزت، اقتدار و امنیت میهن اسلامی ما مرهون خون این عزیزان است و برماست که قدردان قطره قطره خون شهدای گرانقدر باشیم؛ شهدایی که برای پاسداری  و حفاظت از این آب و خاک و ارزش های والای نظام با رشادت از جان خویش گذشتند.
القاصی افزود: شهدای ما در طول هشت سال دفاع مقدس با اهدای خون خود کشور را در برابر دشمن حفاظت و بیمه کردند و امروز همه ما باید با اطاعت از فرامین رهبر فرزانه انقلاب امام خامنه ای (مد ظله العالی) ادامه دهنده مسیر این  شهدای بزرگوار باشیم و در راه حفظ نظام و اطاعت از ولایت  فقیه حرکت کنیم.
وی تصریح کرد: الگوی شهدا و مردم در دوران جنگ تحمیلی، سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) بود و در عصر کنونی درس عاشورا و دفاع مقدس برای ما پشتیبانی از ولایت و رهبری است.
رئیس شورای قضایی استان خاطرنشان کرد: شهدا در حقیقت زنده تاریخ، اسطوره شاخص و نمادی برای همه مسلمانان و چراغ راه مسئولان در خدمت گذاری صادقانه هستند.
القاصی  اقتدار و جایگاه امروز ایران اسلامی را مرهون خون پربرکت شهدا دانست و تصریح کرد: خون شهدا سبب  پیشرفت، ترقی، آبرو، عزتمندی و شرافت ملت و انقلاب اسلامی است بنابراین مسئولان کشور باید دائماً به یاد شهدا و خون پاک ریخته شده آنها باشند و مواظب باشند که مبادا اعمال و رفتار آنها باعث پایمال شدن خون شهدا شود.
 
 
 

222
 
کد مطلب : ۴۴۸۹
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
رسیدگی به دادخواست اعاده دادرسی چگونه انجام می شود؟
اعاده دادرسی، یکی از شیوه های فوق العاده اعتراض به رأی است که در کنار طرقی چون فرجام‎خواهی قرار دارد و بدین معناست که نتیجه ...
مراحل رسیدگی به موضوع نزاع در مراجع قضایی چگونه است؟
هنگام بروز هر ضرب و جرحی معمولاً پرونده های این چنینی پس از تنظیم گزارش نيروی انتظامي به دادسرای عمومی و انقلاب محل وقوع ...
پیامدهای حقوقی اقامتگاه کدام است؟
اقامتگاه به مکان معینی گفته می‌شود که فعالیت‌ها و امور شخص، اعم از سکونت و اداره امور وی در آن مکان متمرکز شده و به نوعی ...