کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

معاون فرهنگی قوه قضاییه در مراسم راهپیمایی 13 آبان شهرکرد:

ملت ایران باید با تحمل سختی‌ها و امید به آینده روشن انقلاب، دشمنان را ناامید کنند

14 آبان 1397 ساعت 9:00

راهپیمایی یوم الله ۱۳ ابان در شهرکرد با حضور و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر صادقی معاون فرهنگی قوه قضاییه و شرکت پرشور مردم انقلابی شهرستان شهرکرد برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه، معاون فرهنگی قوه قضاییه در جمع راهپیمایان شهرکرد گفت: ما در جنگ با دشمنان اسلام و انقلاب هستیم و هر جنگی رنج‌ها و سختی‌هایی دارد ولی ملت ایران باید با تحمل سختی‌ها و امید به آینده روشن انقلاب، دشمنان را ناامید کنند.
 حجت‌الاسلام والمسلمین صادقی با اشاره به حضور حماسی مردم در راهپیمایی بزرگ اربعین گفت: راهپیمایی اربعین از حرکت‌هایی است که استکبار جهانی را به لرزه درآورده و دشمنان هرگز نتوانسته‌اند ندای حق را در جهان خاموش کنند.
وی با قدردانی از حضور پرشور هزاران نفر از مردم در راهپیمایی 13 آبان افزود: این حضور نشان می‌دهد که ما فرزندان قرآن هستیم و از قرآن، ستیز با دشمنان را آموخته‌ایم.
حجت‌الاسلام صادقی با بیان اینکه ملت ایران در 40 سال بعد از انقلاب و در سال‌های قبل از انقلاب با اطمینان به نصرت الهی استقامت کردند و به پیروزی رسیدند، تصریح کرد: مردم مقاوم ایران در این سال‌ها سختی‌های بسیاری را کشیده‌اند اما آب‌دیده شده و پیش رفته‌اند.
وی با تأکید بر اینکه دشمنان و استکبار جهانی همواره در تلاش بوده تا راه را بر ملت ایران سد کنند، عنوان کرد: ملت مسلمان ایران به دلیل اتکای به خداوند وارد یک عرصه خدایی شدند و ابرقدرت‌های دنیا نیز در برابر این ملت خوار و ذلیل هستند.
معاون فرهنگی قوه قضاییه با طرح این سوال که چرا ما با آمریکا دشمن هستیم و با آن دوستی نداریم؟ خاطرنشان کرد: اگر تاریخ را مطالعه کنیم خواهیم دید که آمریکا همواره به دنبال سوءاستفاده از مردم و منابع کشور به نفع خود بوده و در این راستا همه ترفندها را به کار برده است.
حجت‌الاسلام صادقی تصریح کرد: آمریکا در سال‌های قبل از انقلاب توسط رژیم پهلوی انواع کودتاها، هتک حرمت‌ها و غارت‌ها را در کشور انجام داد به گونه‌ای که تمام مسئولان کشور را سران آمریکایی تعیین می‌کردند و با وجود منابع بی‌شمار در کشور، مردم ایران همواره در فقر به سر می‌بردند.
وی با اشاره به اینکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، سلطه آمریکا از کشور برداشته شد و این خشم آنان را در پی داشت، ادامه داد: آن‌ها با تحریم‌ها و فتنه‌های متعدد در این چهل سال به دنبال فروپاشی انقلاب و تسلط بر کشور بودند که هرگز به اهداف خود نرسیده و نخواهند رسید.
معاون فرهنگی قوه قضاییه با تأکید بر اینکه امروز انقلاب اسلامی پیشرفت‌های بسیاری در زمینه‌های مختلف کشاورزی، علمی، سازندگی و فرهنگی داشته است اظهار کرد: امروز ایران صاحب پیچیده‌ترین صنایع نظامی و غیرنظامی است که ترس را بر بدن دشمنان انداخته و آنان را ناامید کرده است.
حجت‌الاسلام صادقی عنوان کرد: آمریکا یک ذات استکباری دارد که امروز نمونه‌های بارز آن را در رفتار رئیس جمهورش می‌بینید و هر جا به نفع او باشد امضا می‌کند و اگر نفعی ندید پاره می‌کند و آنچه بر رفتار آمریکا حاکم است قانون جنگل است.


 
 
222
 
 


کد مطلب: 4091

آدرس مطلب: http://www.farhangionline.ir/news/4091/ملت-ایران-باید-تحمل-سختی-ها-امید-آینده-روشن-انقلاب-دشمنان-ناامید-کنند

معاونت فرهنگی قوه قضاییه
  http://www.farhangionline.ir