۰

دیدار با یادگاران دفاع مقدس در دادگستری کل استان یزد

تاریخ انتشار
دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۴
دیدار با یادگاران دفاع مقدس در دادگستری کل استان یزد
به گزارش معاونت فرهنگی دادگستری کل استان یزد، در این دیدار که تعدادی از اعضای شورای پایگاه بسیج دادگستری، دفتر امور ایثارگران و مسئول سازمان بسیج حقوقدانان استان نیز حضور داشتند؛ با حضور در محل کار قضات و کارمندان دادگستری که سابقه حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل و دوران دفاع مقدس را داشتند دیدار و به آنان چفیه و شاخه گل اهداء کردند.
"محمدرضا عرشیان" فرمانده پایگاه بسیج دادگستری استان یزد در حاشیه این دیدارها گفت: رزمندگان اسلام در ۸ سال دفاع مقدس با ایستادگی و رشادت و شجاعت به جهانیان ثابت کردند که از خاک و آرمان نظام مقدس جمهوری اسلامی ذره ای کوتاه نخواهند آمد.
وی افزود: دفاع مقدس نماد ایستادگی، ایثار، رشادت و سلحشوری مردم این سرزمین است تا هیچ متجاوزی جرأت نگاه بد به این آب و خاک نداشته باشد.
فرمانده پایگاه بسیج دادگستری استان یزد با بیان اینکه اگر امروز به عزتی رسیده‌ایم به برکت خون شهدا، امام شهدا و ایثارگری‌های رزمندگان بوده است، خاطرنشان کرد: عزت این سرزمین مدیون کسانی است که با تمام توان در برابر دشمن ایستادگی کردند.
وی تصریح کرد: عرصه جنگ دشمن امروز عرصه اقتصادی، فرهنگی و رسانه ای است و این امر ضرورت هوشیاری در برابر دشمن در این عرصه های جنگی را می طلبد تا با اتکال به قدرت لایزال الهی و حضور مردم در صحنه و رهبری حکیمانه و مدبرانه مقام معظم رهبری از خاکریزهای دشمن عبور کرده و به قله پیروزی حاکمیت الله در جهان دست یابیم.
333
 
کد مطلب : ۳۹۵۱
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
مراحل اولیه ثبت دادخواست حقوقی چگونه است؟
در روند رسیدگی به پرونده های حقوقی بعضاً پیچیدگی هایی وجود دارد که گاهی اوقات صاحبان دعوی را دچار سردرگمی و حیرت می نماید....
صیانت از حقوق افراد در برابر جرایم پیامکی چگونه انجام می گیرد؟
در حال حاضر با توسعه کمی و کیفی قابلیت های فضای مجازی، بخصوص نرم افزارهای موجود در تلفن همراه ، دگرگونی عظیمی در امر انتقال ...
سن ازدواج در قانون چند سال است؟
همانطوریکه می دانیم قانونگذار حق ولایت را به عنوان حقی که قابل سلب هم نیست، برعهده پدر و در فقدان او برعهده پدربزرگ گذاشته ...