۰

دیدار با یادگاران دفاع مقدس در دادگستری کل استان یزد

تاریخ انتشار
دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۴
دیدار با یادگاران دفاع مقدس در دادگستری کل استان یزد
به گزارش معاونت فرهنگی دادگستری کل استان یزد، در این دیدار که تعدادی از اعضای شورای پایگاه بسیج دادگستری، دفتر امور ایثارگران و مسئول سازمان بسیج حقوقدانان استان نیز حضور داشتند؛ با حضور در محل کار قضات و کارمندان دادگستری که سابقه حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل و دوران دفاع مقدس را داشتند دیدار و به آنان چفیه و شاخه گل اهداء کردند.
"محمدرضا عرشیان" فرمانده پایگاه بسیج دادگستری استان یزد در حاشیه این دیدارها گفت: رزمندگان اسلام در ۸ سال دفاع مقدس با ایستادگی و رشادت و شجاعت به جهانیان ثابت کردند که از خاک و آرمان نظام مقدس جمهوری اسلامی ذره ای کوتاه نخواهند آمد.
وی افزود: دفاع مقدس نماد ایستادگی، ایثار، رشادت و سلحشوری مردم این سرزمین است تا هیچ متجاوزی جرأت نگاه بد به این آب و خاک نداشته باشد.
فرمانده پایگاه بسیج دادگستری استان یزد با بیان اینکه اگر امروز به عزتی رسیده‌ایم به برکت خون شهدا، امام شهدا و ایثارگری‌های رزمندگان بوده است، خاطرنشان کرد: عزت این سرزمین مدیون کسانی است که با تمام توان در برابر دشمن ایستادگی کردند.
وی تصریح کرد: عرصه جنگ دشمن امروز عرصه اقتصادی، فرهنگی و رسانه ای است و این امر ضرورت هوشیاری در برابر دشمن در این عرصه های جنگی را می طلبد تا با اتکال به قدرت لایزال الهی و حضور مردم در صحنه و رهبری حکیمانه و مدبرانه مقام معظم رهبری از خاکریزهای دشمن عبور کرده و به قله پیروزی حاکمیت الله در جهان دست یابیم.
333
 
کد مطلب : ۳۹۵۱
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
جایگاه داوری در داد و ستد های روزانه چگونه است؟
صرف نظر از اینکه پدیده حکمیت یا به تعبیر عرف ریش سفیدی، ریشه در فرهنگ بومی و اجتماعی ما دارد، مهم ترین دلیل توصیه به این ...
آیا اگر اقدامات پزشک موجب مرگ بیمار یا آسیب های غیرمتعارف شود، باز هم پزشک مسئولیت دارد؟
اخلاق پزشکی، مجموعه رفتارهای یک پزشک یا تیم پزشکی در جریان انجام وظیفه شغلی است که به صورت خصلت های فردی در رابطه با بیمار ...
تغییر جنسیت چه آثاری بر ولایت، حضانت و نفقه فرزندان به وجود می آورد؟
همین که طفل به دنیا می آید، خود به خود تحت ولایت پدر قرار می‌گیرد و هیچ مقامی حق تنفیذ یا تغییر این وضع را ندارد. بر اساس ...