۰

دیدار با یادگاران دفاع مقدس در دادگستری کل استان یزد

تاریخ انتشار
دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۴
دیدار با یادگاران دفاع مقدس در دادگستری کل استان یزد
به گزارش معاونت فرهنگی دادگستری کل استان یزد، در این دیدار که تعدادی از اعضای شورای پایگاه بسیج دادگستری، دفتر امور ایثارگران و مسئول سازمان بسیج حقوقدانان استان نیز حضور داشتند؛ با حضور در محل کار قضات و کارمندان دادگستری که سابقه حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل و دوران دفاع مقدس را داشتند دیدار و به آنان چفیه و شاخه گل اهداء کردند.
"محمدرضا عرشیان" فرمانده پایگاه بسیج دادگستری استان یزد در حاشیه این دیدارها گفت: رزمندگان اسلام در ۸ سال دفاع مقدس با ایستادگی و رشادت و شجاعت به جهانیان ثابت کردند که از خاک و آرمان نظام مقدس جمهوری اسلامی ذره ای کوتاه نخواهند آمد.
وی افزود: دفاع مقدس نماد ایستادگی، ایثار، رشادت و سلحشوری مردم این سرزمین است تا هیچ متجاوزی جرأت نگاه بد به این آب و خاک نداشته باشد.
فرمانده پایگاه بسیج دادگستری استان یزد با بیان اینکه اگر امروز به عزتی رسیده‌ایم به برکت خون شهدا، امام شهدا و ایثارگری‌های رزمندگان بوده است، خاطرنشان کرد: عزت این سرزمین مدیون کسانی است که با تمام توان در برابر دشمن ایستادگی کردند.
وی تصریح کرد: عرصه جنگ دشمن امروز عرصه اقتصادی، فرهنگی و رسانه ای است و این امر ضرورت هوشیاری در برابر دشمن در این عرصه های جنگی را می طلبد تا با اتکال به قدرت لایزال الهی و حضور مردم در صحنه و رهبری حکیمانه و مدبرانه مقام معظم رهبری از خاکریزهای دشمن عبور کرده و به قله پیروزی حاکمیت الله در جهان دست یابیم.
333
 
کد مطلب : ۳۹۵۱
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
اقامتگاه اشخاص حقوقی به چه معنایی است؟
در معاملات روزمره، برخی اوقات ممکن است با حکمی غیابی از سوی مراجع قضایی اعم از حقوقی یا کیفری و نیز مراجع ثبتی و یا ادارات ...
مجازات تحصیل مال غیر با استفاده متقلبانه از رایانه چیست؟
در حال حاضر، کلاهبرداری رایانه ای، اینترنتی یا آنلاین اصطلاحات رایجی است که به حکم قانون می تواند از جرایم در حکم کلاهبرداری ...
نسب در اصطلاح حقوقی به چه معنایی است و چه آثاری دارد؟
نسب در اصطلاح حقوقی عبارت است از رابطه خویشاوندی بین دو نفر که یکی از نسل دیگری یا هر دو از نسل شخص ثالثی باشند و به طور ...