۰

برگزاری کارگاه بصیرت افزایی به مناسبت هفته دفاع مقدس در دادگستری کل استان هرمزگان

تاریخ انتشار
شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۳
برگزاری کارگاه بصیرت افزایی به مناسبت هفته دفاع مقدس در دادگستری کل استان هرمزگان
به گزارش معاونت فرهنگی دادگستری کل استان هرمزگان، در جریان برگزاری این کارگاه آموزشی "سردار محمد انگالی" معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: هدف اصلی از آغاز جنگ، تغییر نظام و نابودی انقلاب اسلامی بود و در شرایطی که نیروهای دفاعی ما از آمادگی کافی برخوردار نبودند و به جز کشور سوریه هیچ کشوری به یاری ایران اسلامی نشتافت، ما این دوران سخت را با صلابت و پیروزی پشت سر گذاشتیم و در نتیجه توکل به خداوند متعال و وحدت مردم و مسئولین به پیروزی دست یافتیم.
وی افزود: برای اولین بار در قرون معاصر جنگی به ما تحمیل شد که حتی یک وجب از خاک خود را از دست ندادیم و دشمن در پایان این جنگ به صراحت اعتراف کرد که متجاوز است.
معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه اذعان داشت: در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی توانمندی های نیروهای نظامی ما در مقایسه با دوران جنگ تحمیلی قابل مقایسه نیست و دشمن به قدرت ما معترف است و در هر جایی که به مقابله با ما آمده با شکست مواجه گردیده است.
"سردار انگالی" با بیان این مطلب که علت اصلی دشمنی آمریکا این است که نقاط استراتژیک نفوذش را از او گرفته ایم افزود: در صورتی که دشمن به مقابله با ما بیاید بر اساس سنت الهی دوباره پیروز خواهیم شد.
وی در ادامه یادآور شد: بسیج مردمی عراق و نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه با تأسی از فرهنگ دفاع مقدس ملت ایران توانستند بر گروهک تکفیری داعش و دیگر گروه‌های سلفی پیروز شوند.
معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه یادآور شد: دشمنان قسم‌خورده به سرکردگی استکبار جهانی در برابر نیرو‌های جان‌برکف انقلاب اسلامی، داعش را در منطقه تجهیز کردند تا در برابر ترویج فرهنگ اسلامی و اهل‌بیت عصمت و طهارت (ع) ایستادگی و مقابله کند.
وی خاطرنشان کرد: بهره‌گیری از آموزه‌های قرآنی و نیز تأسی ‌از فرهنگ و معارف اسلامی مهم‌‌ترین عامل پیروزی جان‌برکفان و مدافعان حرم در برابر گروهک‌های تکفیری و سلفی است.
"سردار انگالی" همچنین هدف از برگزاری کارگاه های بصیرت افزایی را کشف ارزش ها و در مسیر مکتب امام حسین(ع) قرار گرفتن، دشمن شناسی و پیروی از  راه شهداء و وصیت نامه این عزیزان عنوان کرد.333
کد مطلب : ۳۹۲۶
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
ویژگی های یک بیع نامه حقوقی چیست؟
مبایعه نامه، قراردادی است که طی آن بیع انجام شده و بیع به قراردادی اطلاق می شود که طبق آن مالی به دیگری فروخته می شود. در ...
دفاع مشروع به چه معنایی است؟
یکی از مهمترین حقوق طبیعی انسان، حق دفاع در مقابل تجاوز به جان، آزادی، عرض، ناموس و مال اوست. دین مبین اسلام به عنوان آیینی ...
عوامل مؤثر بر طلاق کدام است؟
بر کسی پوشیده نیست که صبر پیشگی، بردباری و خویشتن‌داری در روابط زناشویی، به زوجین این قابلیت را می‌دهد که بتوانند توانمندی‌هایشان ...