۰
به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان؛

برگزاری اردوی یک روزه "خانواده خوب" برای قضات و کارکنان دادگستری استان ایلام

تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۰
برگزاری اردوی یک روزه "خانواده خوب" برای قضات و کارکنان دادگستری استان ایلام
به گزارش معاونت فرهنگی دادگستری کل استان ایلام، حجت الاسلام والمسلمین امیری گفت: این اردو به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان وغنی‌سازی اوقات فراغت فرزندان کارکنان و افزایش انگیزه و روحیه کاری؛ نشاط وهمدلی در بین کارکنان برگزار شد.
وی تصریح کرد: این اردو با حضور گرم و صمیمانه رئیس کل دادگستری استان ایلام در فضایی صمیمی و ساده و به دور از هرگونه تشریفات رسمی و اداری و نیز با همکاری معاونت پشتیبانی و معاونت منابع انسانی دادگستری کل استان ایلام برگزار شد که در پایان از خانواده ها با اهدای هدایای فرهنگی تجلیل شد.
معاون فرهنگی دادگستری استان ایلام افزود: کارگاه آموزشی عفاف و حجاب و تحکیم بنیان خانواده با حضور اساتید حوزه و دانشگاه در محل اردوگاه برای همسران و دختران و آقایان شرکت کننده در اردو برگزار که اساتید مذکور مطالبی در زمینه موضوعاتی چون روابط بین زن و مرد، مادر و دختر و جایگاه خانواده از مبانی قرآن کریم برای خانواده ها ایراد کردند.
وی اظهار داشت: در این اردوی یک روزه برنامه های متنوع و شادی از قبیل مسابقات فرهنگی برای فرزندان کارکنان با حضور مربیان موسسه فرهنگی طلایه داران امید برگزار شد که در پایان از نفرات برتر تقدیر و جوایزی به آنان اهدا شد.
گفتنی است برگزاری این اردو با استقبال خانواده های شرکت کننده در آن همراه بود که در همین زمینه نیز با اهدای لوحی از مسئولان برگزارکننده تقدیر کردند.
 
 

 
222

 
کد مطلب : ۳۷۳۰
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
ویژگی های یک بیع نامه حقوقی چیست؟
مبایعه نامه، قراردادی است که طی آن بیع انجام شده و بیع به قراردادی اطلاق می شود که طبق آن مالی به دیگری فروخته می شود. در ...
دفاع مشروع به چه معنایی است؟
یکی از مهمترین حقوق طبیعی انسان، حق دفاع در مقابل تجاوز به جان، آزادی، عرض، ناموس و مال اوست. دین مبین اسلام به عنوان آیینی ...
عوامل مؤثر بر طلاق کدام است؟
بر کسی پوشیده نیست که صبر پیشگی، بردباری و خویشتن‌داری در روابط زناشویی، به زوجین این قابلیت را می‌دهد که بتوانند توانمندی‌هایشان ...