۰
به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان؛

برگزاری اردوی یک روزه "خانواده خوب" برای قضات و کارکنان دادگستری استان ایلام

تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۰
برگزاری اردوی یک روزه "خانواده خوب" برای قضات و کارکنان دادگستری استان ایلام
به گزارش معاونت فرهنگی دادگستری کل استان ایلام، حجت الاسلام والمسلمین امیری گفت: این اردو به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان وغنی‌سازی اوقات فراغت فرزندان کارکنان و افزایش انگیزه و روحیه کاری؛ نشاط وهمدلی در بین کارکنان برگزار شد.
وی تصریح کرد: این اردو با حضور گرم و صمیمانه رئیس کل دادگستری استان ایلام در فضایی صمیمی و ساده و به دور از هرگونه تشریفات رسمی و اداری و نیز با همکاری معاونت پشتیبانی و معاونت منابع انسانی دادگستری کل استان ایلام برگزار شد که در پایان از خانواده ها با اهدای هدایای فرهنگی تجلیل شد.
معاون فرهنگی دادگستری استان ایلام افزود: کارگاه آموزشی عفاف و حجاب و تحکیم بنیان خانواده با حضور اساتید حوزه و دانشگاه در محل اردوگاه برای همسران و دختران و آقایان شرکت کننده در اردو برگزار که اساتید مذکور مطالبی در زمینه موضوعاتی چون روابط بین زن و مرد، مادر و دختر و جایگاه خانواده از مبانی قرآن کریم برای خانواده ها ایراد کردند.
وی اظهار داشت: در این اردوی یک روزه برنامه های متنوع و شادی از قبیل مسابقات فرهنگی برای فرزندان کارکنان با حضور مربیان موسسه فرهنگی طلایه داران امید برگزار شد که در پایان از نفرات برتر تقدیر و جوایزی به آنان اهدا شد.
گفتنی است برگزاری این اردو با استقبال خانواده های شرکت کننده در آن همراه بود که در همین زمینه نیز با اهدای لوحی از مسئولان برگزارکننده تقدیر کردند.
 
 

 
222

 
کد مطلب : ۳۷۳۰
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
تفاوت شرکت مدنی و تجاری چیست؟
برتری شراکت نسبت به کسب و کاری که مالکیت فردی دارد دسترسی به منابعی است که می تواند پول، تخصص یا مهارت را در بر گیرد و معمولاً ...
حقوق متهم در مرحله تحقیقات مقدماتی کدام است؟
در روند دادرسی کیفری، هر دو طرف دعوی دارای حقوقی هستند که رعایت آنها از سوی قضات و مراجع انتظامی و نیز سایر وابستگان و مرتبطین ...
چه کسانی حق گرفتن شناسنامه برای نوزاد را دارند؟
بدون تردید شناسنامه هر شخصی تقریباً مرز بین بودن و نبودن و سند هویت وی و همچنین محل درج رسمی وقایع حقوقی تولد، مرگ، ازواج ...
منشورات