۱

برگزاري همايش غدير خم در دادگستري شهرستان ماسال استان گيلان

تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۶
برگزاري همايش غدير خم در دادگستري شهرستان ماسال استان گيلان
به گزارش معاونت فرهنگي دادگستري كل استان گيلان، عليرضا محمودي رئیس دادگستری شهرستان ماسال در اين همايش اظهار داشت: واقعه غدیر به جهت توصیه پیامبر اکرم (ص) از بزرگترین اعیاد بوده و یک فرهنگ اسلامی است.
محمودی با اشاره به حدیثی از امام رضا (ع) افزود: کسی که عید غدیر را گرامی بدارد خداوند گناهان او را می‌بخشد و اگر از دنیا برود در زمره شهدا خواهد بود.
وی در ادامه با توصیه به همکاران شاغل در دادگستری مبنی بر استفاده مطلوب معنوی از این ایام گفت: در این روز دعا مستجاب می ‌شود و ضروری است همه مردم جهت تعجیل در فرج امام زمان (عج) و عاقبت به خیری همدیگر را دعا کنند.
رئيس دادگستري شهرستان ماسال با اشاره به تاثیر فرهنگی اسلامی بر کاهش آسیب‌های اجتماعی بیان کرد: برگزاری مراسمات و شعائر دینی توسط مردم باعث الفت بیشتر با ائمه اطهار (س) و وحدت میان اقشار مختلف می شود.
قابل ذکر است این همایش با حضور دادستان، رئیس دادگستری، کادر اداری، قضایی و اعضای شورای حل اختلاف در محل دادگستری ماسال برگزار شد.
در پایان این مراسم از همکاران سادات شاغل در دادگستری با اهدای هدایایی تجلیل به عمل آمد.
شهرستان ماسال با جمعیت 52 هزار نفری در 50 کیلومتری مرکز استان گیلان قرار دارد.
 
 
 
 
222
 
کد مطلب : ۳۶۸۰
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
اقامتگاه اشخاص حقوقی به چه معنایی است؟
در معاملات روزمره، برخی اوقات ممکن است با حکمی غیابی از سوی مراجع قضایی اعم از حقوقی یا کیفری و نیز مراجع ثبتی و یا ادارات ...
مجازات تحصیل مال غیر با استفاده متقلبانه از رایانه چیست؟
در حال حاضر، کلاهبرداری رایانه ای، اینترنتی یا آنلاین اصطلاحات رایجی است که به حکم قانون می تواند از جرایم در حکم کلاهبرداری ...
نسب در اصطلاح حقوقی به چه معنایی است و چه آثاری دارد؟
نسب در اصطلاح حقوقی عبارت است از رابطه خویشاوندی بین دو نفر که یکی از نسل دیگری یا هر دو از نسل شخص ثالثی باشند و به طور ...