۱

برگزاري همايش غدير خم در دادگستري شهرستان ماسال استان گيلان

تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۶
برگزاري همايش غدير خم در دادگستري شهرستان ماسال استان گيلان
به گزارش معاونت فرهنگي دادگستري كل استان گيلان، عليرضا محمودي رئیس دادگستری شهرستان ماسال در اين همايش اظهار داشت: واقعه غدیر به جهت توصیه پیامبر اکرم (ص) از بزرگترین اعیاد بوده و یک فرهنگ اسلامی است.
محمودی با اشاره به حدیثی از امام رضا (ع) افزود: کسی که عید غدیر را گرامی بدارد خداوند گناهان او را می‌بخشد و اگر از دنیا برود در زمره شهدا خواهد بود.
وی در ادامه با توصیه به همکاران شاغل در دادگستری مبنی بر استفاده مطلوب معنوی از این ایام گفت: در این روز دعا مستجاب می ‌شود و ضروری است همه مردم جهت تعجیل در فرج امام زمان (عج) و عاقبت به خیری همدیگر را دعا کنند.
رئيس دادگستري شهرستان ماسال با اشاره به تاثیر فرهنگی اسلامی بر کاهش آسیب‌های اجتماعی بیان کرد: برگزاری مراسمات و شعائر دینی توسط مردم باعث الفت بیشتر با ائمه اطهار (س) و وحدت میان اقشار مختلف می شود.
قابل ذکر است این همایش با حضور دادستان، رئیس دادگستری، کادر اداری، قضایی و اعضای شورای حل اختلاف در محل دادگستری ماسال برگزار شد.
در پایان این مراسم از همکاران سادات شاغل در دادگستری با اهدای هدایایی تجلیل به عمل آمد.
شهرستان ماسال با جمعیت 52 هزار نفری در 50 کیلومتری مرکز استان گیلان قرار دارد.
 
 
 
 
222
 
کد مطلب : ۳۶۸۰
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
جایگاه داوری در داد و ستد های روزانه چگونه است؟
صرف نظر از اینکه پدیده حکمیت یا به تعبیر عرف ریش سفیدی، ریشه در فرهنگ بومی و اجتماعی ما دارد، مهم ترین دلیل توصیه به این ...
آیا اگر اقدامات پزشک موجب مرگ بیمار یا آسیب های غیرمتعارف شود، باز هم پزشک مسئولیت دارد؟
اخلاق پزشکی، مجموعه رفتارهای یک پزشک یا تیم پزشکی در جریان انجام وظیفه شغلی است که به صورت خصلت های فردی در رابطه با بیمار ...
تغییر جنسیت چه آثاری بر ولایت، حضانت و نفقه فرزندان به وجود می آورد؟
همین که طفل به دنیا می آید، خود به خود تحت ولایت پدر قرار می‌گیرد و هیچ مقامی حق تنفیذ یا تغییر این وضع را ندارد. بر اساس ...